2600 milliárd feletti közpénz ment magántőkealapokba 2013 óta

2013 óta 2645 milliárd forintnyi közpénzre vállaltak befektetési kötelezettséget állami szereplők magántőke- és más alternatív alapok felé; a kihelyezések közel 90 százaléka az MFB-csoporttól jött.

A Portfolio a Transparency International Magyarországhoz eljuttatott közérdekű bejelentés alapján írta meg az ügyet, ami a közpénzek felhasználásán keresztül a költségvetést is érintheti.

portfolio.hu1 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei