200 fős leépítés jön az OTP Banknál

Az OTP Bank közel kétszáz munkatársától válik meg digitális divíziójánál a költséghatékonyság javítása érdekében- írta meg a Telex a bank sajtóosztálya által szerzett információk alapján.

A pénzintézet az intézkedést azzal indokolja, hogy az elmúlt évek digitalizációs sikereinek fenntartásához a működés egyszerűsítésére és hatékonyságnövelésre van

portfolio.hu4 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei