200 fős leépítés jön az OTP Banknál
Az OTP Bank közel kétszáz munkatársától válik meg digitális divíziójánál a költséghatékonyság javítása érdekében- írta meg a Telex a bank sajtóosztálya által szerzett információk alapján.
A pénzintézet az intézkedést azzal indokolja, hogy az elmúlt évek digitalizációs sikereinek fenntartásához a működés egyszerűsítésére és hatékonyságnövelésre van
4 hónapja