1,5 milliárd eurós EU-program indul a magyar áramhálózat fejlesztésére
Megnyílik a pályázat az 1,5 milliárd eurós, európai uniós forrásból induló fejlesztési programra: a cél a magyar villamosenergia-hálózat korszerűsítése és megerősítése.
A bejelentést Kapitány István tette csütörtöki videóüzenetében az Adózóna szerint.
A beruházások a hálózati költségeken keresztül a fogyasztók pénzügyeit is érinthetik.
adozona.hu9 órája
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Kihirdették a Prexa nyerteseit: tarolt a Noguchi és az SOS Gyermekfalvak
hirstart.hu12 órája
K&H: 5 tipp, hogy okosan gazdálkodj az első fizetéseddel
hirstart.hu18 órája
Rendőrségi kivonulás a Semmelweisen: megszólalt az egyetem
hirstart.hu20 órája
Véget érhet a Megafon működése: pénteken az utolsó alkalmazott is távozik
hirstart.hu1 napja
Akár határozatlan idejű sztrájk is jöhet a Hanon magyar telephelyein
hirstart.hu11 órája
Hatalmas uniós pénz érkezik: teljesen átírhatja a magyar energiarendszert
hirstart.hu13 órája
Az MNB szerint simán ki lehetne vezetni az árstopokat
hirstart.hu15 órája
Jobban jártak volna a nyugdíjasok, ha marad a svájci indexálás
hirstart.hu21 órája
Bod Péter Ákos: a brit beteg, avagy merre tart Nagy-Britannia?
hirstart.hu21 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva