1,5 milliárd eurós EU-program indul a magyar áramhálózat fejlesztésére

Megnyílik a pályázat az 1,5 milliárd eurós, európai uniós forrásból induló fejlesztési programra: a cél a magyar villamosenergia-hálózat korszerűsítése és megerősítése.

A bejelentést Kapitány István tette csütörtöki videóüzenetében az Adózóna szerint.

A beruházások a hálózati költségeken keresztül a fogyasztók pénzügyeit is érinthetik.

adozona.hu9 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei