Szabados Gábor: szétszakadhat az NB I, ha esnek a közvetítési díjak

Drasztikusan csökkenő NB I közvetítési díjak esetén a Ferencváros kivételével minden élvonalbeli klub komoly bevételkiesést érezhet meg, mondta Szabados Gábor sportközgazdász az Infostartnak.

Szerinte a kevesebb pénz miatt felértékelődnek a saját piaci bevételek, és előnybe kerülhetnek azok a csapatok, amelyek hatékonyabban tudnak forrásokat szerezni.

infostart.hu1 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Még több hír