Szabados Gábor: szétszakadhat az NB I, ha esnek a közvetítési díjak
Drasztikusan csökkenő NB I közvetítési díjak esetén a Ferencváros kivételével minden élvonalbeli klub komoly bevételkiesést érezhet meg, mondta Szabados Gábor sportközgazdász az Infostartnak.
Szerinte a kevesebb pénz miatt felértékelődnek a saját piaci bevételek, és előnybe kerülhetnek azok a csapatok, amelyek hatékonyabban tudnak forrásokat szerezni.
infostart.hu1 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Még több hír
Magyar válogatott védővel erősített az Újpest
blikk.hu5 órája
Trump ott lesz a vb-döntőn, és ő adja majd át a trófeát
444.hu6 órája
Ez most a rózsaszín cipők világbajnoksága
444.hu12 órája
Foci-vb: heves vihar miatt állt két órán át a franciák meccse, Mbappé a kényszerszünet előtt és utána is betalált
szeretlekmagyarorszag.hu20 órája
Foci vb: Messi kétszer is beköszönt, az osztrákok bánták
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva