Pinezits Máté: Ma a gól hiányzott az MTK kazincbarcikai 0–0-ja után
Gól nélkül zárult a Kolorcity Kazincbarcika SC–MTK Budapest Fizz Liga-meccs: 0–0 lett a vége.
A találkozó után a hazaiaktól Kuttor Attila vezetőedző és Juhász Bence kapus, a vendégektől Jurek Gábor és Pinezits Máté értékelt az m4sport.hu-nak.
m4sport.hu2 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Még több hír
Dél-afrikai Köztársaság–Kanada 0-1
telex.hu2 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva