Nestor El Maestro: A játék minden elemében javulnunk kell
A kiesőzónában lévő csapatok csatáján hazai pályán a Debrecen 2–2-es döntetlent játszott a Kecskeméttel az OTP Bank Liga 14. fordulójának zárómérkőzésén.
A találkozót követően a Loki új vezetőedzője, Nestor El Maestro, a KTE trénere, Gera Zoltán, valamint a debreceni Szuhodovszki Soma és a kecskeméti Lukács Dániel értékelt.
m4sport.hu1 éve
Még több friss hír
Töltés
Még több hír
Kolumbia megtörte Kongó ellenállását és továbbjutott a foci-vb-n
telex.hu7 órája
Ronaldo rekordokat döntött, Portugália kiütötte Üzbegisztánt
444.hu16 órája
Trump ott lesz a vb-döntőn, és ő adja majd át a trófeát
444.hu17 órája
Foci-vb: heves vihar miatt állt két órán át a franciák meccse, Mbappé a kényszerszünet előtt és utána is betalált
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Foci vb: Messi kétszer is beköszönt, az osztrákok bánták
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva