Négy játékosától is elbúcsúzott a Ferencváros a derbi előtt

Henry Wingo, Samy Mmaee, Muhamed Besic és Lisztes Krisztián is távozik a magyar bajnok Ferencváros labdarúgócsapatától.

A három légióst az Újpest elleni derbi előtt búcsúztatta a zöld-fehér klub, mindannyian személyre szabott ajándékot kaptak Kubatov Gábortól, az FTC elnökétől.

m4sport.hu2 éve
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Még több hír