Négy játékosától is elbúcsúzott a Ferencváros a derbi előtt
Henry Wingo, Samy Mmaee, Muhamed Besic és Lisztes Krisztián is távozik a magyar bajnok Ferencváros labdarúgócsapatától.
A három légióst az Újpest elleni derbi előtt búcsúztatta a zöld-fehér klub, mindannyian személyre szabott ajándékot kaptak Kubatov Gábortól, az FTC elnökétől.
m4sport.hu2 éve
Még több friss hír
Töltés
Még több hír
Foci vb: Messi kétszer is beköszönt, az osztrákok bánták
szeretlekmagyarorszag.hu18 órája
Foci-vb: 92 év után tudott nyerni Egyiptom, Uruguay sem bírt az újonc Zöld-foki Köztársasággal
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva