Mi lesz Keitával, Tóth Alexszel és Pesiccsel? Útra kelt a Ferencváros
A Ferencváros férfi labdarúgó-csapata útra kelt csütörtökön Spanyolországba, jövő péntekig La Mangában edzőtáborozik a gárda.
Január 22-én már Európa-liga-mérkőzést játszik a csapat, a görög Panathinaikosszal.
infostart.hu5 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Még több hír
Csoda a foci-vb-n: a Zöld-foki Köztársaság továbbjutott, a közönségkedvenc kiscsapat Messiék ellen folytathatja
szeretlekmagyarorszag.hu22 órája
Elkésett a tunéziai csapatkapitány a második félidőről
444.hu1 napja
Hollandia megnyerte a csoportját a vb-n, Japán a brazilokkal játszik legközelebb
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva