Kuttor Attila szerint még mindig az őszi mederben vannak; a ZTE-nél úgy érzik, kockáztattak és nyertek
Hazai oldalról Kuttor Attila és Kártik Bálint, a vendégek részéről Nuno Campos vezetőedző és a győztes gólt szerző Kiss Bence értékelt az M4 Sportnak a Fizz Liga 19. fordulójában játszott, 1–0-s vendég győzelmet hozó Kazincbarcika–Zalaegerszeg bajnoki mérkőzés után.
m4sport.hu5 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Még több hír
Csoda a foci-vb-n: a Zöld-foki Köztársaság továbbjutott, a közönségkedvenc kiscsapat Messiék ellen folytathatja
szeretlekmagyarorszag.hu22 órája
Elkésett a tunéziai csapatkapitány a második félidőről
444.hu1 napja
Hollandia megnyerte a csoportját a vb-n, Japán a brazilokkal játszik legközelebb
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva