Jónak lenni jó: Kubatov Gábor az ETO elleni rangadó előtt adta át a Fradi által felajánlott, aláírt labdát
Egy ünnepélyes pillanatra is sor került az FTC–EETO Fizz Liga-rangadó előtt, a közmédia decemberi Jónak lenni jó! jótékonysági akciója keretében a Ferencváros is felajánlott egy aláírt labdát, melyet Gyöngyösi Dezsőné vásárolt meg családja számára, az FTC pedig vendégül látta őket.
m4sport.hu5 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Még több hír
Csoda a foci-vb-n: a Zöld-foki Köztársaság továbbjutott, a közönségkedvenc kiscsapat Messiék ellen folytathatja
szeretlekmagyarorszag.hu17 órája
Elkésett a tunéziai csapatkapitány a második félidőről
444.hu1 napja
Hollandia megnyerte a csoportját a vb-n, Japán a brazilokkal játszik legközelebb
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva