Barcika és ZTE a legtöbb játékossal a Hét csapatában, Újpest is duplázott
Kijött a Fizz Liga 26. fordulójának Hét csapata az m4sport.hu válogatásában: három ZTE-, két-két újpesti és kazincbarcikai futballista került az álomtizenegybe.
Egy-egy játékost adtak a keleti rangadó csapatai, valamint az ETO és az MTK is.
A lista jól jelzi, kik vitték a hátukon a fordulót.
m4sport.hu3 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Még több hír
Foci-vb: már a továbbjutást ünnepelték, amikor a Var elvette az irániak utolsó perces gólját
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Csoda a foci-vb-n: a Zöld-foki Köztársaság továbbjutott, a közönségkedvenc kiscsapat Messiék ellen folytathatja
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Elkésett a tunéziai csapatkapitány a második félidőről
444.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva