Erős Gábornak nagyon ízlett a Vidi legyőzése, Boér Gábor az átütőerőt és a 11-est hiányolta a Vasas ellen
Az angyalföldieknél megérdemelt győzelemről, székesfehérvári oldalon bátortalan játékról beszéltek a Vasas–Videoton NB II-es rangadót követően: Erős Gábor és Urblík József, illetve Boér Gábor és Nagy Gergely értékelt az M4 Sportnak a lefújás után.
m4sport.hu7 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Még több hír
Csoda a foci-vb-n: a Zöld-foki Köztársaság továbbjutott, a közönségkedvenc kiscsapat Messiék ellen folytathatja
szeretlekmagyarorszag.hu20 órája
Elkésett a tunéziai csapatkapitány a második félidőről
444.hu1 napja
Hollandia megnyerte a csoportját a vb-n, Japán a brazilokkal játszik legközelebb
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva