Csányi Sándor is meglátogatta a válogatottat a vb-selejtező előtt
Mint ismert, szombaton Írország ellen játssza első világbajnoki-selejtezőjét a magyar labdarúgó-válogatott.
A nemzeti együttes péntek délelőtt még a Telki edzőközpontban gyakorolt, ahová a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elnöke, Csányi Sándor is ellátogatott.
sportal.hu9 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva