Borbély Balázs: Most egyelőre fáj, de holnap újra felkel a nap, és élünk tovább
Közel volt a csodával felérő Konferencia-liga-főtábla, de nem jött össze a továbbjutás Bécsben, így csalódott győri vezetőedző és játékosok nyilatkoztak a Rapid Wien otthonában elszenvedett 2–0-s vereség után.
Az ETO összesítésben 3–2-re maradt alul a selejtező rájátszásában vívott párharcban.
m4sport.hu9 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva