Az újpesti mór megtette kötelességét, az újpesti mór mehet
A napokban hivatalossá vált, hogy Mészöly Géza szerződése június harmincadikai lejártával távozik az Újpest FC éléről.
A népszerű tréner harmadik regnálása mindössze négy hónapig tartott a fővárosi lila-fehéreknél és a bennmaradás kiharcolásával alighanem egyszerre teljesítette a minimumot és a maximumot is.
bunteto.com2 éve
Még több friss hír
Töltés
Még több hír
Megvannak az első kiesők a foci vb-n: Törökország és Haiti zúgott ki először két-két vereséggel
szeretlekmagyarorszag.hu2 napja
Óriási biznisz a hidratációs szünet, ami kétszer is megtöri foci-vb meccseinek lendületét
szeretlekmagyarorszag.hu2 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva