A Sevilla összes játékosa eladó, óriási adósságban az El-győztes
Mélyen eladósodott a Sevilla labdarúgócsapata, amely nem is olyan régen még Budapesten ünnepelt Európa-liga-győzelmet.
A klubnak 90 millió eurós tartozása van, éppen ezért a csapat minden játékosa átadólistára került – írja a Khel Now.
sportal.blikk.hu2 éve
Még több friss hír
Töltés
Még több hír
Magyar válogatott védővel erősített az Újpest
blikk.hu4 órája
Trump ott lesz a vb-döntőn, és ő adja majd át a trófeát
444.hu5 órája
Ez most a rózsaszín cipők világbajnoksága
444.hu11 órája
Foci-vb: heves vihar miatt állt két órán át a franciák meccse, Mbappé a kényszerszünet előtt és utána is betalált
szeretlekmagyarorszag.hu18 órája
Foci vb: Messi kétszer is beköszönt, az osztrákok bánták
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva