A Paris Saint-Germain hozta a kötelezőt, és ismét minimális különbséggel nyert
A Paris Saint-Germain labdarúgócsapata a francia Ligue 1 második fordulójában is kapott gól nélkül nyert, miután a párizsiak hazai pályán 1–0-ra győzték le az Angers csapatát.
A szezon nyitómérkőzésén is ugyanezzel az eredménnyel zárt a címvédő.
sportal.hu10 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Még több hír
Csoda a foci-vb-n: a Zöld-foki Köztársaság továbbjutott, a közönségkedvenc kiscsapat Messiék ellen folytathatja
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Elkésett a tunéziai csapatkapitány a második félidőről
444.hu1 napja
Hollandia megnyerte a csoportját a vb-n, Japán a brazilokkal játszik legközelebb
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva