A Barcelona elnöke elmagyarázta a Szuperligától való visszalépést
Joan Laporta, a Barcelona elnöke elmagyarázta, miért döntött úgy a klub, hogy felhagy a Szuperliga-projekttel, és visszatér az UEFA és a FIFA struktúrájába.
Ezt a "Foros de La Vanguardia" rendezvényen való részvétele során tette meg.
sportal.hu6 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Még több hír
Foci-vb: már a továbbjutást ünnepelték, amikor a Var elvette az irániak utolsó perces gólját
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Csoda a foci-vb-n: a Zöld-foki Köztársaság továbbjutott, a közönségkedvenc kiscsapat Messiék ellen folytathatja
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Elkésett a tunéziai csapatkapitány a második félidőről
444.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva