További két héttel meghosszabbították a járványügyi intézkedéseket Horvátországban azzal a könnyítéssel, hogy megnyithatnak a vásárok és kiállítóhelyek zárt térben, de ott kötelező lesz a védettségi igazolás.
Az országban továbbra is kötelező a maszk viselése zárt térben, a vendéglátóhelyek pedig csak éjfélig tarthatnak nyitva. A rendezvények látogatása és a beutazás is védettségi igazoláshoz van kötve – jelentette be Davor Bozinovic horvát belügyminiszter a válságstáb vezetője a kormány csütörtöki ülésén.

Horvátországban csütörtökre 1369 új esetet azonosítottak. A vírus okozta betegségben az elmúlt napon kilencen haltak meg. Kórházban 628 beteget ápolnak, 72-en vannak lélegeztetőgépen. A szomszédos Szlovéniában az elmúlt 24 órában 1324 új koronavírus-fertőzöttet szűrtek ki.
(MTI)
A nagy tejfölteszt: az egyik termék magasan verte a mezőnyt
A Mielőtt megveszed legújabb részében hétféle tejfölt kóstoltunk. Vakteszteltük a Lidl, az Aldi, a Spar, és a Penny saját márkás termékeit, de a Zott és a Magyar Tejföl sem maradt ki. A kérdés most is az: vajon megéri a drágábbat választani a boltokban?
0 seconds of 6 minutes, 45 secondsVolume 0%
Press shift question mark to access a list of keyboard shortcuts
Keyboard Shortcuts
Shortcuts Open/Close/ or ?
Play/PauseSPACE
Increase Volume↑
Decrease Volume↓
Seek Forward→
Seek Backward←
Captions On/Offc
Fullscreen/Exit Fullscreenf
Mute/Unmutem
Decrease Caption Size-
Increase Caption Size+ or =
Seek %0-9
Next Up
Szalámikat teszteltünk: éles verseny ment az első helyért
08:24